Често Поставувани Прашања (FAQs)

Ние приоритизираме обезбедување на едноставно корисничко искуство, со имплементација на елементи од познатите социјални мрежи. Нашите алатки за добивање на следбеници се дизајнирани со намера за лесна употреба. Сепак, нашето пријателско корисничко искуство е само една од многуте причини да изберете нашите услуги. Еве зошто сме истакнати: Вашата безбедност е важна: Никогаш не бараме чувствителни информации како лозинки. Нашите услуги обезбедуваат безбедна околина, обезбедувајќи дека нема ризик од хакирање или незаконски активности. Напредни безбедносни мерки: Безбедноста е прворедна. Нашите системи функционираат под строги безбедносни протоколи, обезбедувајќи дека сите податоци се шифрирани и заштитени. Секогаш достапна поддршка: Ние сме тука за вас 24/7. Без разлика дали се соочувате со некои проблеми или ви е потребна помош, нашата поддршка е достапна за вас во секое време. Прифатливи цени: Нудиме конкурентни цени без компромис со квалитетот. Нашите услуги се прифатливи за буџетот и прилагодени за вашиот стил на живот. Изберете не за едноставно и безбедно искуство во подобрувањето на вашиот присуство на социјалните медиуми.

Апсолутно, е безбедно да купите лајкови и следбеници од нас. Приоритет е обезбедувањето на реални и активни профили за да се обезбеди безбедноста и сигурноста на вашите профили на социјалните мрежи.

Обично, ќе започнете да ги добивате лајковите и следбениците во рок од 24 до 48 часа од вашата нарачка, со поголемите нарачки можеби да земе малку подолго. За поголемите нарачки, бидете сигурни дека ќе ги испорачаме постепено секој ден сè до завршувањето.

Instagram, TikTok и Facebook ограничуваат пристапот до скриени профили, ги ограничувајќи на видливоста само на дозволените корисници. Затоа, ние бараме привремен пристап за да обезбедиме безпроблемско испорачување на нашите услуги. Се уверете, можете да го вратите својот профил на скриен статус подоцна, зачувувајќи ги вашите посакувани поставки за приватност.

Кога ќе инвестирате во нашите услуги, бидете сигурни дека ќе добиете целосно насочени, автентични и ангажирани следбеници кои ќе го подобрате вашиот присуство и ќе гарантирате дека вашата инвестиција се исплатува. Разгледајте нè како вашата прва дестинација за купување следбеници на Instagram/TikTok/Facebook.

Можете лесно да се обратите до нашиот тим за поддршка на корисници 24/7. Просто контактирајте не преку е-пошта или преку контакт формата на контакт страната на нашиот веб-сајт. Ние сме тука за да ви помогнеме со сите прашања или проблеми кои можеби ги имате во врска со вашата нарачка.

Иако се обидуваме да обезбедиме извонредни услуги, враќањата на пари не се стандардна политика. Ако вашата нарачка не започне во рок од 5 работни дена или поради специфични причини, ве молиме контактирајте не за да разговарате за вашите прашања. Барањата за враќање на пари се преценуваат одделно за да се обезбеди задоволството на клиентите.

Да, нашите услуги се наменети за лични и бизнис профили на Instagram, Facebook и TikTok.

Не, никогаш не бараме лозинки за вашиот профил на социјалните медиуми. Сè што ни треба е вашето корисничко име или URL за да ви испорачаме лајкови и следбеници на безбеден начин. Забелешка: Ве молиме да се осигурате дека вашиот профил е поставен на јавна видливост.

Нудиме различни практични опции за плаќање за да ги задоволиме вашите потреби. Во моментов, ние прифаќаме големи кредитни/дебитни картички (Visa, Mastercard, American Express), PayPal, Apple Pay и Google Pay. Дополнително, постојано истражуваме нови методи за плаќање за да го подобриме вашето искуство на купување. Ако имате специфични предпочитувања за плаќање или прашања, слободно контактирајте го нашиот тим за поддршка на корисници за помош.